Ile kosztuje bruk klinkerowy

Ile kosztuje bruk klinkierowy? Cena za m2

Bruk klinkierowy – jaka cena?

Wszyscy cenimy rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. To właśnie dlatego elegancki bruk klinkierowy cieszy się w ostatnich latach rosnącą popularnością. W końcu jest to znakomity sposób na zaprojektowanie i wykończenie przestrzeni zarówno na działce prywatnej, jak i dookoła obiektów publicznych – siedzib firmowych, szkół czy centrów handlowych. W ofercie naszego przedsiębiorstwa Feldhaus mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości kostkę klinkierową w różnych wariantach – klasycznych oraz bardziej nowoczesnych, minimalistycznych. Ile kosztuje bruk klinkierowy z naszej oferty?

Ile kosztuje bruk klinkierowy / kostka klinkierowa?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestorzy, projektanci czy po prostu osoby prywatne, przed zdecydowaniem się na zakup produktu chcą wiedzieć, ile kosztuje bruk klinkierowy. Jednak zanim odpowiemy na to pytanie, chcielibyśmy opowiedzieć, za co właściwie płacą nasi klienci.

Co wpływa na koszt kostki brukowej klinkierowej

Przede wszystkim – za estetykę. Bruk klinkierowy to rozwiązanie niezwykle stylowe, które – w zależności od wybranego wariantu – może prezentować się klasycznie lub bardziej nowocześnie. W tej pierwszej kategorii szczególne miejsce zajmuje czerwony bruk klinkierowy, do złudzenia przypominający tradycyjną, surową cegłę. Można tu jednak znaleźć także warianty brązowe czy wykorzystujące różne odcienie. Jeśli jednak chcą Państwo wykonać powierzchnię bardziej nowoczesną i minimalistyczną, odpowiedni będzie ciemnobrązowy bruk klinkierowy, pomarańczowy lub w odcieniu bordowym. W kategorii oryginalnych rozwiązań warto wyróżnić także unikalne kostki klinkierowe wielobarwne.

Dlaczego warto zapłacić więcej za prawdziwą kostkę klinkierową?

Estetyka to jednak tylko jedna z zalet bruku klinkierowego. Nie możemy zapomnieć o doskonałych właściwościach mechanicznych. Bruk klinkierowy znakomicie znosi nawet intensywne użytkowanie i duże obciążenia. Co więcej, jest odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg oraz wysokie i niskie temperatury.

Kostka brukowa z klinkieru – jaka cena?

Ile kosztuje bruk klinkierowy? Cena jest zależna przede wszystkim od tego, jaki model Państwo wybiorą. Generalnie jednak możemy przyjąć, że cena za sztuką wynosi od nieco poniżej 3 złotych brutto do około 5 złotych brutto. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w cenniku klinkieru, który znajduje się na osobnej podstronie.

Bruk klinkierowy – cena za m2 w 2024 roku

Naturalny, elegancki i funkcjonalny – taki właśnie jest oferowany przez naszą firmę Feldhaus bruk klinkierowy. Cena za m2 zależy przede wszystkim od tego, jaki wariant z naszej oferty Państwo wybiorą, dlatego trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje metr kwadratowy takiego bruku. Co więcej, pod uwagę należy wziąć również potencjalne elementy krajobrazu, jakie znajdują lub mają się znajdować na wykańczanej przestrzeni.

Kostka klinkierowa Feldhaus - dlaczego warto kupić klinkier od producenta?

Jeżeli chcą Państwo wiedzieć, jaka dokładnie będzie cena kostki klinkierowej, niezbędne będzie skonsultowanie się z naszymi doradcami. Mailowy i telefoniczny kontakt można znaleźć na odpowiedniej podstronie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją!

Może Cię też zainteresować:

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij znajomym

Pozostałe porady

Zobacz nasze
wybrane realizacje