Płytki ceglane

Lista zastosowań, w których wykorzystać można płytki z cegły, wydaje się nie mieć końca. Jest to produkt dający ogromną swobodę w kształtowaniu ostatecznej postaci tworzonej architektury. Każdy budynek i fasada może zyskać wspaniały wygląd, a także elewację charakteryzującą się znakomitym poziomem odporności na wszelkiego rodzaju destrukcyjne czynniki.

Dlaczego warto wybrać płytki z cegły od producenta Feldhaus?

Dzięki udoskonalonym przez wiele lat działalności firmy Feldhaus technikom produkcji, dostarczane przez nas płytki ceglane cechują się wysokimi parametrami technicznymi, które doceni każdy wymagający odbiorca. Bardzo szeroka oferta pozwala dodatkowo na uzyskanie najróżniejszych efektów estetycznych, które dopasować można do każdej aranżacji i przeznaczenia obiektu, w którym ceglane płytki mają być zastosowane. Bezkompromisowe podejście do jakości, a także uważne wsłuchiwanie się w potrzeby poszukujących trwałych i efektownych rozwiązań klientów pozwoliło firmie Feldhaus na zdobycie zaufania najlepszych inwestorów i wykonawców, co przełożyło się na ogromny sukces firmy. Płytki z cegły, stanowią jeden z bezsprzecznych tego dowodów.

W naszej szerokiej ofercie każdy bez trudu znajdzie dokładnie takie płytki ceglane, jakich potrzebuje!

Cegła jest materiałem, który towarzyszy nam od niepamiętnych czasów i już w wiekach średnich pozwał mistrzom budownictwa wznosić niesamowite budowle, które zachwycają nas po dziś dzień. Nie dziwi więc, że jej widok na trwale zagościł pośród rozwiązań, które chętnie stosujemy zarówno w obiektach użytkowych, jak i mieszkalnych i najprawdopodobniej nie będziemy chcieli rozstać się z nim nigdy. Ceglane płytki pozwalają uzyskać ten wspaniały efekt w każdym miejscu budynku. Zastosowanie wysokiej jakości wyrobów firmy Feldhaus pozwala połączyć wyjątkową, odporną na zmieniające się trendy estetykę, z wysoką jakością uzyskanej elewacji, która bez trudu oprze się oddziałującym na nie czynnikom zewnętrznym. Klinkier, charakteryzujący się bardzo niską nasiąkliwością, jest bowiem odporny na wilgoć i bardzo niskie temperatury. Jego wysoka trwałość z kolei czyni go niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne.

Płytki ceglane - kiedy warto wybrać?

Cegła doskonale komponuje się z najróżniejszymi materiałami. Świetnie współgra zarówno z tymi naturalnymi, w postaci drewna i kamieni, jak i nowoczesnymi, takimi jak szkło czy metal. Wykorzystując płytki z cegły można więc stworzyć aranżacje czerpiące z najrozmaitszych trendów architektonicznych, za każdym razem uzyskując efektowny rezultat. Wybór wyrobów firmy Feldhaus, które charakteryzuje bardzo atrakcyjna jak na niezrównaną jakość wykonania cena, jest najlepszym na to sposobem.