Cegły klinkierowe elewacyjne

Długa tradycja i bogate doświadczenie, jakim może się pochwalić firma Feldhaus, owocuje wyrobami znakomicie odpowiadającymi oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Dostępna w wielu wariantach cegła elewacyjna klinkierowa to pewny sposób na to, by uzyskać elewację zachwycającą swoim wyglądem, a także przez wiele lat niewymagającą żadnych prac konserwacyjnych. Wszystko to za sprawą wyjątkowych właściwości materiału naturalnego pochodzenia, jakim jest klinkier, z którego fachowcy firmy Feldhaus robią doskonały użytek dzięki dopracowanej w każdym szczególe technologii produkcji. Wysoka jakość produkowanych wyrobów to jednak nie jedyny atut. Odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony poszukujących najlepszych rozwiązań inwestorów, powstała szeroka oferta kolorystyczna. Cegła klinkierowa elewacyjna pozwala więc na stworzenie obiektu wyróżniającego się pod względem estetyki, ponadto dzięki jej trwałości, efekt ten pozostanie niezmienny przez długie lata, mimo najbardziej nawet niesprzyjających warunków pogodowych. Warto poznać bliżej cały ten obszerny asortyment, a także sprawdzić cennik.

Dobra cegła elewacyjna to rozwiązanie zapewniające najwyższą trwałość i wspaniały wygląd ścian

Rozważając możliwe rozwiązania techniczne, jakie zastosujemy w budynku, zawsze warto brać pod uwagę długofalowe rezultaty. Cegła elewacyjna klinkierowa na ścianie trójwarstwowej to wybór, który pozwala połączyć niskie koszty ogrzewania obiektu z bardzo wysoką odpornością na czynniki zewnętrze, a także bardzo efektownym wyglądem. Cegła klinkierowa na elewację charakteryzuje się bowiem dużą akumulacyjnością termiczną, co znacznie pomaga utrzymywać wytworzone przez system grzewczy ciepło.

Jednocześnie, w okresie letnim, kiedy zmagać się trzeba z uciążliwymi upałami, dom na którego elewacji zastosowana została cegła klinkierowa elewacyjna, także będzie miejscem dużo bardziej przyjemnym, co pozwoli zredukować ogromne ilości energii pochłanianej przez urządzenia klimatyzacyjne.

Kolejne wyzwanie, jakiemu trzeba stawić czoła budując obiekt o dowolnym przeznaczeniu, to zapewnienie trwałości jego elewacji. Musi być ona możliwie odporna zarówno na wszelkiego rodzaju opady, jak i skrajne temperatury, a także oddziaływanie promieni słonecznych i ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Tutaj również cegła elewacyjna klinkierowa nie ma sobie równych. Wypalany w bardzo wysokiej temperaturze klinkier charakteryzuje się znakomitą twardością, a także znikomą nasiąkliwością. Ponadto jego powierzchnia nie sprzyja osiadaniu na nim jakichkolwiek zanieczyszczeń. W obliczu wszystkich tych zalet cena tego materiału okazuje się atrakcyjna. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.