150 lat tradycji
bg

Rodzinna firma pielęgnująca tradycję. Poznaj wszystkie zalety wyboru Feldhaus Klinkier

Wyroby klinkierowe są bardzo uniwersalnym materiałem budowlanym. Jego ogromne właściwości sprawiają, że płytki lub cegły wykonane z wysokiej jakości gliny można wykorzystywać nie tylko do zewnętrznych, ale także do wewnętrznych wykończeń. Poszukujesz sprawdzonego dostawcy jednego z najstarszych surowców na świecie? Feldhaus Klinkier zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania!

Wysoka jakość produktu gwarancją satysfakcjonującego efektu

Niezależnie od tego, czy wybieramy klinkier do ozdoby wewnętrznych ścian, czy płytki elewacyjne zewnętrzne, za każdym razem powinniśmy kierować się jakością interesującego nas produktu. Tylko surowiec najwyższej klasy zapewni nam szereg zalet, wymienianych jednym tchem w przypadku informowania o właściwościach wyrobów klinkierowych. Mowa o materiale budowlanym, który gwarantuje nam nie tylko nowoczesne i eleganckie wykończenie elewacji, ale także odpowiedni poziom ochrony nawet przed najbardziej skrajnymi warunkami atmosferycznymi. Poszukujesz właśnie takich rozwiązań? Idea produkcji najwyższej jakości klinkieru towarzyszy nam od ponad stu sześćdziesięciu lat.

Od lokalnej firmy do międzynarodowego przedsiębiorstwa. Historia Feldhaus w pigułce

W 1857 roku została stworzona pierwsza cegła z gliny, wyprodukowana w całości przez członka rodziny Feldhaus. Od tego czasu program produkcyjny firmy jest stale rozwijany. Bardzo szybko zainwestowaliśmy w piece i suszarnie, które służyły nam przez blisko sto lat. W 1981 roku rozpoczęliśmy wytapianie elewacyjnych płytek klinkierowych, a dziś jesteśmy prekursorem nowych technologii w obróbce gliny. Tworzymy nowatorskie produkty. Wyznaczamy nowe trendy, a przy tym udało nam się spełnić marzenie kilku pokoleń rodziny Feldhaus. Małą lokalną fabrykę udało nam się zamienić na duże i zaufane przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu.

Najlepszą wizytówką firmy są: ilość i jakość zrealizowanych projektów

A nasze można podziwiać na całym świecie. Dosłownie. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług przekonała się masa zarówno deweloperów, jak i prywatnych osób. Płytki elewacyjne zewnętrzne lub cegły klinkierowe wyprodukowane w fabrykach Feldhaus można spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Austrii, Chinach, Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach.

Nie tylko płytki. Rozbudowany asortyment od lat stanowi o sile firmy

Cegła jest najstarszym materiałem budowlanym na świecie. Natomiast ogromne zalety płynące z montażu płytek klinkierowych sprawiają, że tego typu surowiec ostatnimi czasy cieszy się ogromną popularnością. Bruki klinkierowe wyróżnia odporność, która gwarantuje nawet kilkanaście lat odpoczynku od prac konserwacyjno-remontowych. W Feldhaus doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wszystkie wyżej wymienione produkty.

im