150 lat tradycji
bg

Cegła klinkierowa nie tylko na zewnątrz. Zobacz, w jaki sposób możesz ozdobić nią wnętrze domu

Klinkier to obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych do elewacyjnego wykończenia zewnętrznych ścian zarówno domów jednorodzinnych, jak i bloków. Ten rodzaj tworzywa nie jest zarezerwowany jedynie do zabezpieczania ścian przed korozją i wilgocią. Podpowiadamy, w jakich innych miejscach można zastosować wysokiej jakości cegły klinkierowe.

Tanie produkty to tylko pozorna oszczędność. Wybierz mądrze i zaufaj specjaliście

Niezależnie od tego, czy cegły klinkierowe chcemy wykorzystać do zewnętrznej czy do wewnętrznej dekoracji, za każdym razem powinniśmy zaopatrzyć się w produkty wysokiej jakości. Wybór budżetowych materiałów budowlanych to tylko pozorna oszczędność. Warto pamiętać, że cechą wyróżniającą klinkier wśród innych surowców jest zwiększona wytrzymałość. Decydując się na zakup takiej cegły możemy mieć pewność, że raz wybrany produkt posłuży nam przez długie lata.

Nasz sklep jest zaufanym dostawcą wysokiej jakości surowców. Feldhaus charakteryzuje połączenie klasyki z nowoczesnością, a 150 lat rodzinnej tradycji umożliwia nam dostarczanie Klientom produktów z budowlanego topu. Korzystając z naszego asortymentu możesz mieć pewność, że zamówione cegły klinkierowe i inne popularne materiały będą mogły sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymogom dyktowanym przez projektantów i aktualnie obowiązujące trendy.

Wykorzystaj zalety klinkieru. Zbuduj oryginalny kominek lub wyróżnij swoją łazienkę

Jedną z największych zalet klinkieru jest jego wysoka odporność na skrajne temperatury. Tego typu surowiec zachowa swoje właściwości zarówno w największych upałach, jak i podczas siarczystych mrozów. To sprawia, że cegły klinkierowe wykorzystywane są do budowy kominków znajdujących się wewnątrz budynku. Dzięki takiemu materiałowi możemy ozdobić nasze palenisko w niezwykle oryginalny sposób, a łatwe czyszczenie klinkieru to dodatkowy atut wyboru właśnie tego surowca. Wystarczy, że użyjemy nawilżonej szmatki, a brud powstały w wyniku rozpalenia ognia zniknie w mgnieniu oka. Klinkier możemy wykorzystać również w łazience. Bardzo dobrym pomysłem będzie zabudowa wanny lub ozdobienie ścian płytkami ceramicznymi. Charakteryzują się one niską nasiąkliwością, dlatego ani woda, ani para nie będą stanowiły dla nich żadnego zagrożenia.

Oryginalna zabudowa kuchni jest na wyciągnięcie ręki. Postaw na płytki klinkierowe!

Ozdobienie ścian płytkami lub cegłami klinkierowymi nie jest dedykowane wyłącznie dla łazienki. Materiały kupione w naszym sklepie pozwalają również na oryginalną aranżację salonów lub kuchni. W tym drugim miejscu surowiec można wykorzystać również jako blat kuchenny. Tego typu mebel wykonany z klinkieru będzie charakteryzował się ogromną mocą i wytrzymałością. Idealnym dopełnieniem w wielu przypadkach okazuje się również kuchenna wyspa murowana z wysokiej jakości cegły klinkierowej. Warto pamiętać, że surowiec dostępny jest w sklepach budowlanych w wielu fakturach i kolorach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować cegłę pod własne potrzeby, a nieszablonowe zestawienia zawsze będą robiły wrażenie na naszych gościach.

im