150 lat tradycji
bg

Twoja łazienka jest nudna? Odmień ją stosując płytki klinkierowe!

Są w naszych mieszkaniach pomieszczenia, które sprostać muszą szczególnym wymaganiom. Należy do nich bez wątpienia łazienka. Każdego dnia znajdziemy się w niej nie raz, toteż jej wygląd nie może być przypadkowy i powinien odpowiadać naszym upodobaniom, by korzystanie z niej było przyjemnością. Jednocześnie jednak, konieczne jest zadbanie o maksymalną funkcjonalność, co oznacza m.in. trwałość i łatwość utrzymania zastosowanych rozwiązań w czystości. Płytki klinkierowe stanowią więc rozwiązanie wprost znakomite.

Stwórz wnętrze, które będzie Ci przede wszystkim dobrze służyło

Aranżacja każdej przestrzeni może być zadaniem dostarczającym niesamowitej satysfakcji płynącej z podporządkowywania jej własnemu zamysłowi i nadawania postaci czyniącej codzienne życie łatwiejszym. W przypadku łazienek, zwłaszcza wówczas, gdy nie są one nadzwyczaj obszerne, wiążą się z tym jednak pewne wyzwania. Zanim zajmiemy się szczegółami jej wyglądu, zawsze musimy więc wnikliwie przeanalizować jakie funkcje powinna pełnić i w jaki sposób mogą być one realizowane w konkretnym wnętrzu, tak, by oferowało ono dostateczną ilość przestrzeni. Pamiętamy, że nierzadko będziemy korzystali z niego w pośpiechu.

Częstym związanym z tym dylematem jest np. wybór pomiędzy wanną, a kabiną prysznicową. Dokonując go należy wziąć pod uwagę przewidywane potrzeby domowników wynikające z ich trybu życia. Nie należy jednak rezygnować z tej pierwszej zbyt pochopnie – dostępność elementów wyposażenia w rozmaitych wymiarach jest bowiem obecnie dość duża. Ściana nad wanną, na której z reguły nie wiszą żadne meble czy inne elementy wyposażenia, może stanowić jedną z powierzchni, których odpowiednie wykończenie pozwoli nadać wnętrzu łazienki wyjątkowy charakter. M.in. tam, a także na jej zabudowie, znakomicie sprawdzi się klinkier.

Klinkier to materiał gwarantujący satysfakcję z użytkowania. Sprawdź to!

Dawno minęły czasy, gdy zadowalała nas sama możliwość pokrycia ścian łazienki jakąkolwiek ceramiką. Rozmaite wzory, kolory i formaty typowych płytek nie wystarczają już do tego, by sprostać wymaganiom związanym z fantazją i oczekiwaniami inwestorów. Jednocześnie rośnie zainteresowanie nadawaniem wnętrzom specyficznego charakteru, w tym cechującego się pewną surowością rustykalnego czy industrialnego.

Dlatego właśnie płytki klinkierowe coraz śmielej stosowane są także w łazienkach. Przemawiają za tym przede wszystkim ich walory techniczne, nader istotne w każdym tego typu pomieszczeniu. Bardzo wysoka twardość oddalająca ryzyko uszkodzeń mechanicznych, a przede wszystkim znikoma nasiąkliwość sprawiają, że wnętrza te wykończone przy jego zastosowaniu przez wiele długich lat są źródłem zadowolenia ich użytkowników.

Wielu z nas dba o to, by łazienka była pomieszczeniem jasnym. Szeroka oferta firmy Feldhaus obejmująca wyroby w rozmaitych kolorach sprawia, że uczynienie jej taką przy pomocy klinkieru nie stanowi żadnego kłopotu. Zapraszamy do sprawdzenia, jak różnorodne płytki i cegły dostępne są w naszym asortymencie.

im