150 lat tradycji
bg

Nowe elewacyjne płytki klinkierowe w kolekcji Vascu

Płytki elewacyjne klinkierowe Vascu - stara sztuka rzemieślnicza Wasserstricht

Nasza kolekcja płytek klinkierowych Vascu wzbogaciła się o nowe produkty: R732, R733, R742 oraz R773. Obecnie kolekcja zawiera 32 rodzaje płytek.

Nie po raz pierwszy nasza firma sięgnęła do tradycyjnych metod produkcji wyrobów klinkierowych. Aby stworzyć płytki ceglane i cegły o naturalnej i surowej powierzchni niczym nie różniące się od tych jakie powstawały w XIX i na początku XX wieku zastosowaliśmy starą sztukę rzemieślniczą Wasserstricht. Połączyliśmy tradycję z nowoczesną technologią w wyniku czego powstała kolekcja Vascu.

Płytki klinkierowe z tej kolekcji stanowią doskonałą imitację cegły, ponieważ są produkowane z tego samego materiału i dokładnie w taki sam sposób jak tradycyjna cegła klinkierowa. Powierzchnie pokryte płytkami z kolekcji Vascu wyglądają jak ściany ze starej cegły.

Różnorodność kolorystyczna i charakterystyczna surowa struktura powierzchni sprawia, że produkty te są stosowane zarówno na budynkach o nowoczesnej, modernistycznej architekturze jak i do renowacji starych budynków czy też wznoszenia nowych budynków w sąsiedztwie zabytków i  miejscach historycznych.

Dla jeszcze większej kreatywności płytki z kolekcji Vascu można układać również według tzw. Duo-zasady. Wykorzystując obie strony płytki: licową i montażową (tylną) można osiągnąć wyjątkowy wygląd surowej starej cegły. Zobacz całą kolekcję

im
im
im
im