korzyści, jakie daje cegła klinkierowa

Klasyczny wygląd, nowoczesne właściwości. Poznaj wszystkie korzyści, jakie daje cegła klinkierowa

Kwestię doboru materiałów budowlanych trzeba uwzględniać już na wczesnym etapie projektowania. Każde miejsce charakteryzuje się specyficznymi warunkami – czy to pod względem struktury podłoża, czy też mikroklimatu. Nie wszystkie rozwiązania równie dobrze nadają się do określonych okoliczności. A przecież trzeba jeszcze uwzględnić oczekiwania wobec pięknej fasady oraz stylowego wykończenia wnętrz. Nasze wyroby tworzymy z myślą o wszystkich powyższych aspektach.

Unikatowe kolory cegieł klinkierowych pozwolą Ci zbudować budynek jedyny w swoim rodzaju

Indywidualizm jest ostatnio niezwykle ceniony. A w firmie Feldhaus staramy się na bieżąco śledzić wszelkie trendy i pomysły z dziedziny architektury. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda cegła klinkierowa spełniała najwyższe standardy jakościowe. Każda partia jest starannie sprawdzana, również pod kątem ewentualnych, wizualnych niedoskonałości. Aczkolwiek problematyczne sztuki zdarzają się niezwykle rzadko. Stale rozwijamy zaplecze technologiczne i udoskonalamy procesy produkcji, aby cegły z klinkieru firmowane marką Feldhaus były idealne pod każdym względem. Zapraszamy Cię do przejrzenia naszych katalogów – z pewnością znajdziesz w nich kilka kolekcji, które przykują Twój wzrok na dłużej!

Cegła klinkierowa jest bardzo odporna na brud, wilgoć oraz inne czynniki zewnętrzne

Trwały budulec powinien bez problemy wytrzymać kilkadziesiąt lat bez specjalnej konserwacji. Bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz lub w poszczególnych pomieszczeniach. I tak cegły klinkierowe na elewację wykazują się znacznie podwyższoną odpornością na opady atmosferyczne, mróz, upał czy słoneczne promieniowanie UV. Natomiast we wnętrzach bardzo przyda się niska nasiąkliwość klinkieru, a także jego duża akumulacyjność termiczna. Za sprawą takich cegieł łatwiej utrzymywać efektywność energetyczną systemów grzewczych oraz klimatyzacji. Prawdziwy klinkier długo pochłania ciepło, które potem oddaje do otoczenia w stosunkowo wolnym tempie. Masz jakieś pytanie odnośnie charakterystyki i zastosowań cegły klinkierowej? Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi przedstawicielami Feldhaus!

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij znajomym

Zobacz również pozostałe wpisy