Jak udaje nam się produkować pierwszorzędnej jakości cegły klinkierowe? Zobacz!

Prawdziwym oczkiem w głowie dla zatrudnianych przez nas specjalistów jest produkowanie wyłącznie pierwszorzędnej klasy cegieł klinkierowych. Przez wiele lat funkcjonowania na rynku opatentowaliśmy naprawdę wyjątkowy sposób tworzenia tego typu surowca. Dzięki temu możemy pochwalić się mianem niekwestionowanego lidera branży. Chcesz wiedzieć, co stoi za sukcesem oraz za rosnącą popularnością naszych cegieł klinkierowych? Zapraszamy za kulisy ich produkcji.

Unikalna wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. W tym tkwi sekret Feldhaus

Doświadczenie zawarte w pięciu pokoleniach rodziny. Tworzenie pierwszorzędnej jakości produktów w strategii niezmiennej od 1857 roku. Żeby zrozumieć fenomen naszej firmy Feldhaus należy wiedzieć, że wyroby klinkierowe tworzymy od blisko 160 lat. Zysk finansowy nigdy nie należał do naszych priorytetów. Wartością nadrzędną od pierwszego dnia wypalania gliny było natomiast maksymalne zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. To właśnie za tym kryje się sukces przedsiębiorstwa Feldhaus. Każdego dnia staramy się dostarczać Ci jeszcze doskonalsze produkty, w efekcie czego nasza cegła klinkierowa znalazła się w zdecydowanej większości państw europejskich. Trafiamy jednak również do wielu Klientów spoza Europy!

Wyróżnia nas wyjątkowy sposób tworzenia cegły klinkierowej. Oto sposób jej wypalania

Największą sławę przyniósł nam unikalny sposób wypalania gliny. Rozgrzewamy nasze piece do temperatury przekraczającej 1000 stopni Celsjusza. Dlaczego? Wówczas finalny produkt wyróżnia się maksymalną odpornością na szereg czynników destrukcyjnych. Warto podkreślić, że cegła klinkierowa zdobyła zaufane Klientów właśnie z powodów zupełnej obojętności na opady deszczu, opady śniegu, zmiany temperatury powietrza czy chociażby na rozwój wilgoci i innych niebezpiecznych wirusów. Posiadamy także własny park produkcyjny, w ramach którego jesteśmy w stanie wytwarzać nawet kilkadziesiąt tysięcy cegieł dziennie. To absolutny rekord, jeżeli chodzi o europejski rynek!

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij znajomym

Zobacz również pozostałe wpisy