Jak będzie wyglądał budynek z cegłami elewacyjnymi z klinkieru? Zobaczysz to w naszym konfiguratorze!

Wybór materiałów wykończeniowych to zawsze trudna decyzja. Fasada budynku odgrywa bowiem szczególną rolę. Nie tylko separuje konstrukcję od czynników zewnętrznych, ale też pełni funkcje reprezentacyjne. W firmie Feldhaus doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego umożliwiliśmy naszym Klientom wygodne sprawdzenie, która kolekcja płytek elewacyjnych zewnętrznych zapewni im oczekiwane efekty estetyczne.

W Feldhaus nie kupujesz kota w worku. Nasze płytki klinkierowe to elita w swojej klasie

Nawet oglądając materiały na własne oczy w sklepie budowlanym, czasami dość trudno ocenić, jak dana seria będzie prezentować się na miejscu przeznaczenia. Choćby z uwagi na sztuczne oświetlenie na hali. Dlatego w Feldhaus postanowiliśmy skorzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii i udostępniliśmy konfigurator elewacji – proste w obsłudze narzędzie, które da Ci pełną dowolność projektowania.

Bardzo szybko stworzysz wirtualny odpowiednik swojego budynku, a następnie przetestujesz na nim różne propozycje z naszych firmowych katalogów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby płytka elewacyjna zewnętrzna pokryła całą fasadę. Wystarczy kilkanaście, góra kilkadziesiąt minut, aby błyskawicznie porównać wszystkie serie i kolekcje. I to w dowolnie wybranym momencie, bez wychodzenia z domu czy umawiania się na prezentację!

Każda płytka elewacyjna zewnętrzna przechodzi drobiazgową kontrolę jakości

Do internetowego konfiguratora dodaliśmy możliwość sprawdzenia, jak będzie wyglądała mieszanina płytek. W dowolnie wybranych przez Ciebie proporcjach – rezultaty na ekranie dadzą pełen pogląd na prezencję elewacji w rzeczywistości. Kiedy już znajdziesz swoją optymalną konfigurację, pozostaje tylko złożyć zamówienie. A jak sprawdzić, ilu materiałów będziesz potrzebować?

To przeliczysz na podstawie formatów płytek klinkierowych oferowanych przez Feldhaus. Znasz wymiary swoich ścian, wszelkie dane masz pod ręką – wystarczy wszystko sobie rozpisać, a dla pewności jeszcze sprawdzić na kalkulatorze. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wyślij nam wiadomość przez formularz lub skontaktuj się z naszym oddziałem telefoniczne albo mailowo. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko będzie możliwe!

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij znajomym

Zobacz również pozostałe wpisy