Cegła klinkierowa w każdym wydaniu

Cegła klinkierowa w każdym wydaniu. Odkryj paletę kolorów oferowaną przez Feldhaus!

Wybór surowca, z którego powstanie cała fasada budynku może być niezwykle uciążliwy i trudny. Współczesny rynek oferuje wiele rozwiązań. Jednak, co zrobić, jeżeli chce się zainwestować w trwały i estetyczny materiał? Odpowiedź sama ciśnie się na usta: Klinkier! Szerokie zastosowanie tego produktu naprawdę robi ogromne wrażanie. Tworzywo jest niezwykle wytrzymałe i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jedyny problem może tkwić w doborze kolorystyki tego materiału, dlatego też, warto sprawdzić ofertę naszej firmy Feldhaus.

Oferujemy Ci designerski materiał, który prezentuje się z niezwykłą gracją. Sprawdź nasze wyroby!

Kiedy fachowcy usłyszą słowo „Klinkier” od razu wspominają o wytrzymałości i estetyce tego surowca. Podczas budowania domów lub innych obiektów ważny jest dobór odpowiednich i spójnych ze sobą kolorystycznie komponentów. Nasza firma charakteryzuje się niebywałą ofertą, jeśli chodzi o różnorodne barwy tego materiału. Przejdźmy do tych najbardziej oryginalnych i topowych:

  • zdecydowanie najbardziej unikalny i jedyny w swoim rodzaju – K686 – z naszego katalogu produktowego. Przybiera strukturę startej cegły, która idealnie wkomponuje się w designerskie projekty budowli wykonanych z zamysłem starego stylu.

  • ponadczasowy rodzaj cegły klinkierowej – K345 – cechuje się klasycznym stylem. Idealnie nada się do budowy tradycyjnych obiektów bądź domów jednorodzinnych.

  • prawdziwy rarytas dla znawców klinkieru – K747 – wyróżni dom w sposób wyrafinowany, jednocześnie nadając mu nowoczesny charakter.

Oryginalna cegła klinkierowa sprawdzi się w nowoczesnych projektach. Poznaj zalety materiału

U nas znajdziesz jedynie jakościowe produkty. Produkcją klinkieru zajmujemy się od lat i wiemy o tym materiale dosłownie wszystko. Nasz wyrób wyróżnia się na tle konkurencyjnych opcji. Przede wszystkim, surowiec z przedsiębiorstwa Feldhaus jest mrozoodporny, dzięki czemu efektywnie odizoluje ciepło wydzielane w środku budynku od niekorzystnych warunków pogodowych znajdujących się na zewnątrz. Ten materiał przyczynił się do rozwoju architektury w krajach, gdzie występują mroźne i naprawdę ostre zimy. Oprócz tego, cegła klinkierowa cechuje się niską absorpcją wody, a także dużą odpornością na uszkodzenia i niesprzyjające czynniki pochodzące ze środowiska. Materiał jest również w znacznym stopniu zahartowany na żywioł, jakim jest ogień. Decydując się na surowiec firmy Feldhaus, stawiasz nie tylko na estetykę, ale również bezpieczeństwo!

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij znajomym

Zobacz również pozostałe wpisy